Přidat do oblíbených Nastavit homepage
Uživatel nepřihlášen Nová registrace
KATALOG GEODETICKÉ PRÁCE E-SHOP
VÁŠ NÁKUPNÍ KOŠÍK
Váš košík obsahuje0položek
o celkové hodnotě0,00

Geodetické práce

GEOPEN, s.r.o., geodetická společnost s dlouholetými zkušenostmi a stabilní pozicí na trhu, nabízí široké spektrum geodetické práce v plném rozsahugeodetických prací (od mapování velkého rozsahu přes práce v katastru až po činnost v investiční výstavbě) pro občany, projektanty a architekty; našich služeb využívají i státní organizace a zejména pak tuzemské a zahraniční společnosti pohybující se v investiční výstavbě.

Pro účely oboru katastr nemovitostí vyhotovujeme geometrické plány na vyznačení stavby do KN, geometrický plán pro vyznačení věcného břemena, oddělovací geometrické plány a v neposlední řadě vytyčujeme hranice pozemků v terénu.

V investiční výstavbě v oboru inženýrské geodézie zajišťujeme kompletní vytyčování staveb včetně činnosti odpovědného geodeta a vyhotovujeme následnou dokumentaci skutečného provedení staveb.

Pro investory, architekty a projektanty vytváříme geodetické podklady pro projekt a zaměřujeme inženýrské sítě. Další službou je vyhotovení základní mapy závodu a to včetně zaměření skládek a výpočtu kubatur HTU.

Více informací >>

Aktuálně volná pozice!
GEODET pro práci v terénu a následné zpracovávání v kanceláři

Požadujeme:

  • ukončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání zeměměřického směru,
  • dobrá znalost programu MicroStation,
  • znalost programů GEUS, ATLAS a MGEO je výhodou,
  • spolehlivost a komunikativnost,
  • praxe v inženýrské geodézii výhodou,
  • řidičský průkaz skupiny.

Náplň práce:

  • příprava dat pro měření a vytyčení,
  • vytyčování na stavbách malého i velkého rozsahu,
  • zaměření dokumentace skutečného provedení stavby,
  • kompletní zpracování zaměření v programu MicroStation.

kontakt: info@geopen.cz, tel.: 603 411 109

Produkty

INFOBOX

Nejprodávanější

Akční nabídka