Přidat do oblíbených Nastavit homepage
Uživatel nepřihlášen Nová registrace
KATALOG GEODETICKÉ PRÁCE E-SHOP

Společnost GEOPEN, s.r.o. je brněnská geodetická kancelář se stabilní pozicí na trhu, a to zejména v investiční výstavbě. Dlouholeté zkušenosti v oboru zaručují kvalitu a preciznost zhotovených prací. Zákazníky naší zeměměřické kanceláře jsou státní organizace, projektanti a v neposlední řadě i tuzemské a zahraniční stavební firmy. geodetická kancelár GeopenGeodetická kancelář GEOPEN, s.r.o. je vybavena moderními totálními stanicemi a inženýrskými nivelačními přístroji PENTAX, hledačkami inženýrských sítí CableDetection, špičkovými soupravami pro měření v GNSS (GPS, GLONASS...) firmy JAVAD GNSS a současně výkonnými počítači se softwarem Geus, Geometr, GeusNet, MicroStation, MGEO, Atlas, Justin... Grafické výstupy velkých formátů (až A0) tiskneme na inkoustových tiskárnách Mutoh Falcon a Hewlett Packard.

 

Geodetická kancelář GEOPEN, s.r.o. zaměstnává zkušené zeměměřiče s praxí v oboru inženýrská geodézie i katastr nemovitostí. Je dlouholetým dodavatelem geodetických prací pro malé, střední i velké stavební firmy.

Nabízíme zeměměřické a geodetické práce pro stavebnictví, katastr nemovitostí i mapování velkého rozsahu. Vyhotovíme geometrický plán, zajistíme zaměření a rozdělení pozemku atd.

 

Podrobné informace >>

 

Geodetická činnost - reference >>Produkty
 
INFOBOX
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Copyright © 2008-2016 GEOPEN, s.r.o.; e-mail:geopen@geopen.cz, tel.: +420 545 210 121

statistics NetDirect